Wie doet wat
De mensen in onze organisatie

De gemeenten en waterschappen in RNOB dragen elk hun steentje bij aan de regionale samenwerking. In middelen én in mensen. Hieronder volgt een overzicht van de betrokken bestuurders en de mensen in de werkorganisatie.

Bestuurlijke organisatie
Jack Mikkers
Jack Mikkers
Burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)
Wobine Buijs
Wobine Buijs
Burgemeester gemeente Oss (vice-voorzitter)
René Peerenboom
René Peerenboom
Regiomanager (secretaris)
Jacco Peter van Hooiveld
Jacco Peter Hooiveld
Wethouder gemeente Oss
Jan Goijaarts
Jan Goijaarts
Wethouder gemeente Meierijstad
Maarten Jilisen
Wethouder Land van Cuijk
Mario Jacobs
Dijkgraaf Waterschap Aa en Maas
Marijke Wilms
Gemeentesecretaris Meierijstad

Jack Mikkers, burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)

Wobine Buijs-Glaudemans, burgemeester Oss (vicevoorzitter)   

René Peerenboom, regiomanager RNOB (secretaris)

Marieke Moorman, burgemeester gemeente Bernheze 

Caroline van den Elsen, burgemeester gemeente Boekel

Ronald van Meygaarden, burgemeester gemeente Boxtel

Willemijn van Hees, burgemeester gemeente Heusden

Wim Hillenaar, waarnemend burgemeester Land van Cuijk

Paul Rüpp, waarnemend burgemeester gemeente Maashorst

Kees van Rooij, burgemeester gemeente Meierijstad

Han Looijen, burgemeester Sint-Michielsgestel  

Roderick van de Mortel, burgemeester Vught  

Mario Jacobs, dijkgraaf Waterschap Aa en Maas

Erik de Ridder, watergraaf Waterschap de Dommel 

Portefeuillehoudersoverleggen

Mario Jacobs, Waterschap Aa en Maas (voorzitter) 

Ben Brands, gemeente Boekel (vicevoorzitter)

Nisha Marapin, RNOB (interim secretaris)

Edwin Daandels, Bernheze

Maarten Everling, Bernheze

Désiré van Laarhoven, gemeente Boxtel 

Mike van der Geld, gemeente ’s-Hertogenbosch

Ralph Geers, gemeente ‘s-Hertogenbosch

Jeroen van den Bosch, gemeente Heusden 

Bouke de Bruin, gemeente Land van Cuijk

Mark Janssen-van Gaal, Land van Cuijk

Franko van Lankvelt, gemeente Maashorst

Jeroen van den Heuvel, gemeente Maashorst  (voorzitter Stuurgroep AgroProeftuin de Peel)

Jan van Burgsteden, gemeente Meierijstad

Dolf Warris, gemeente Oss

Sam Goossens, gemeente Sint-Michielsgestel

Toine van de Ven, gemeente Vught

Yvonne Vos, gemeente Vught

Peter Ketelaars, Waterschap Aa en Maas (vertegenwoordigt ook Waterschap De Dommel)

Franko van Lankvelt, wethouder Maashorst (voorzitter) 

Rian Snijder, RNOB (secretaris)

Pieter Diepenbeek, gemeente Bernheze

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze 

Edwin Daandels, gemeente Bernheze

Marius Tielemans, gemeente Boekel

Fred van Nistelrooij, gemeente Boxtel

Wim van der Zanden, gemeente Boxtel

Ufuk Kâhya, gemeente ’s-Hertogenbosch

Roy Geers, gemeente ’s-Hertogenbosch

Kees van Bokhoven, gemeente Heusden

Mart van der Poel, gemeente Heusden

Johan Meesters, gemeente Heusden

Mark Janssen - van Gaal, gemeente Land van Cuijk

Antoinette Maas, gemeente Land van Cuijk

Bouke de Bruin, gemeente Land van Cuijk

Harold van den Broek, gemeente Maashorst

Jan Goijaarts, gemeente Meierijstad

Eric van den Dungen, gemeente Sint-Michielsgestel

Lianne van der Aa, gemeente Sint-Michielsgestel

Sidney van den Berg, gemeente Oss

Fons Potters, gemeente Vught, aandachtsgebied Rijksinfra

Mark du Maine, gemeente Vught 

Yvonne Vos, gemeente Vught

Ernest de Groot, Waterschap Aa en Maas

Erik Ronnes, provincie Noord-Brabant

Jorgen Scheepers, Rijkswaterstaat

Jan Goijaarts, wethouder Meijerijstad (voorzitter)

Piet Jan den Dikken, RNOB/gemeente ’s-Hertogenbosch (secretaris)

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Ben Brands, gemeente Boekel

Mariëlle van Alphen, gemeente Boxtel

Ralph Geers, gemeente ’s-Hertogenbosch

Thom Blankers, gemeente Heusden

Maarten Jilisen, gemeente Land van Cuijk

Gijs van Heeswijk, gemeente Maashorst

Frank den Brok, gemeente Oss

Lianne van der Aa, gemeente Sint-Michielsgestel

Mark du Maine, gemeente Vught

Jacco Peter Hooiveld, gemeente Oss (voorzitter)
Marianne van der Sloot, gemeente ’s-Hertogenbosch (vicevoorzitter)
Liesbeth Endendijk, programmamanager Noordoost Brabant Werkt (secretaris)
Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Henri Willems, gemeente Boekel

Mariëlle van Alphen, gemeente Boxtel

Willy Hendriks – van Haren, gemeente Land van Cuijk

Gijs van Heeswijk, gemeente Maashorst

Menno Roozendaal, gemeente Meierijstad

Peter Raaijmakers, gemeente Sint-Michielsgestel
Mark du Maine, gemeente Vught

Secretarissenteam

Dagmar van Deurzen, gemeente Maashorst (voorzitter) tot 1 november 2022

Francois Libregts, gemeente ’s-Hertogenbosch (secretaris)

Peggy Hurkmans, gemeente Bernheze

Jo Marcic, gemeente Boekel

Berend van der Ploeg, gemeente ’s-Hertogenbosch

Harrie Timmermans, gemeente Heusden

Johan Postma, gemeente Land van Cuijk 

Marijke Wilms, gemeente Meierijstad

Victor Fijneman, MijnGemeenteDichtbij 

Henk Mensink, gemeente Oss

Dirk van Eeten, gemeente Sint-Michielsgestel

Wouter Keijzers, gemeente Vught 

Jeroen Smarius, Provincie Noord-Brabant

Lobke van der Krabben, Brandweer Brabant Noord

Piet Sennema, Waterschap Aa en Maas

René Peerenboom, RNOB

Klankbordgroep Raadsleden

René Peerenboom, RNOB (voorzitter)

Luc van Beurden, MijnGemeenteDichtbij (secretaris)

Etienne Franken, gemeente Meierijstad (griffie)

Rob Houweling, gemeente Bernheze

Sascha Kraus, gemeente Bernheze

Jeanne van Eert, gemeente Boekel

Joop van Lanen, gemeente Boekel

Geeske van den Akker, gemeente Boxtel

Mirjam Bemelmans, gemeente Boxtel

Paul Kagie, gemeente ’s-Hertogenbosch

Hanneke Welten, gemeente 's-Hertogenbosch

Dries van Delft, gemeente Heusden

Ivan van Hemert, gemeente Heusden

Jochem Jacobs, gemeente Land van Cuijk

Bregje van Lieshout, gemeente Land van Cuijk

Genoveef Lukassen, gemeente Maashorst

Dennis van Tiel, gemeente Maashorst

Kees van Limpt, gemeente Meierijstad

Frank-Jan van Zutphen, gemeente Meierijstad

Bekir Atman, gemeente Oss

Gerti van Valkenburg, gemeente Oss

Cees Koopmans, gemeente Sint-Michielsgestel
Joost van der Steen, gemeente Sint-Michielsgestel

Martien Vromans, gemeente Vught

Ton van der Vossen, gemeente Vught

Yvonne Schram, Waterschap Aa en Maas
Sjaak van Zinderen, Waterschap Aa en Maas

Aaltje Schouten-Saarloos, Waterschap De Dommel

Regiobureau

René Peerenboom, Regiomanager
Nisha Marapin, proces- en beleidsondersteuner en secretaris Regio Deal Noordoost Brabant

Christine Veraart, Regisseur Communicatie

Judith Nieuwenhoven, secretaresse

Danielle Bonemeijer, secretaresse

 

Ambtenaren uit de gemeenten en waterschappen en externen die - in deeltijd - meewerken in de RNOB werkorganisatie: 

Piet Jan den Dikken, Secretaris Poho Economie

Jules Goris, Regisseur Strategie

Theo Groenink, Controller

Sander Groenen, Regisseur Transitie Landbouw

Angelique Hermens, Secretaris Kopgroep Transitie landbouw

Linda IJsseldijk, Regisseur Werkgroep Strategie en ruimte

Simon Maas, Regisseur Subsidies en internationalisering

Paul Kersten, Regisseur Economie

Karin van Meer, Programmamanager Regio Deal Noordoost Brabant

Esmee van Selst, Adviseur Mobiliteit

Anita de Smit, Regisseur Klimaatadaptatie en secretaris poho Duurzame leefomgeving

Rian Snijder, Regisseur Ruimte, mobiliteit en wonen en secretaris Poho Ruimte, mobiliteit en wonen

Sharon Struijcken, Medewerker financiële administratie

Michiel Ytsma, programmaontwikkelaar AgroProeftuin de Peel

Rob Verpoort, Regisseur Voedsel en gezondheid

Stéphanie Woldringh, Regisseur Inovatieregelingen

Saskia Wijkhuis, Regisseur Wonen

Lauren Wols, Regisseur Natuur en Landschap 

 

Laatste update: 20 september 2022