Wie doet wat
De mensen in onze organisatie

De gemeenten en waterschappen in RNOB dragen elk hun steentje bij aan de regionale samenwerking. In middelen én in mensen. Hieronder volgt een overzicht van de betrokken bestuurders en de mensen in de werkorganisatie.

Bestuurlijke organisatie

Jack Mikkers
Jack Mikkers
Burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)
Wobine Buijs
Wobine Buijs
Burgemeester gemeente Oss (vice-voorzitter)
René Peerenboom
René Peerenboom
Regiomanager (secretaris)
Kees van Geffen
Kees van Geffen
Wethouder gemeente Oss
Jan Goijaarts
Jan Goijaarts
Wethouder gemeente Meierijstad
Harry van Rooijen
Harry van Rooijen
Wethouder gemeente Meierijstad

Jack Mikkers, burgemeester gemeente ’s-Hertogenbosch (voorzitter)

Wobine Buijs-Glaudemans, burgemeester Oss (vicevoorzitter)   

René Peerenboom, regiomanager RNOB (secretaris)

Marieke Moorman, burgemeester gemeente Bernheze 

Pierre Bos, burgemeester gemeente Boekel

Karel van Soest, burgemeester gemeente Boxmeer

Ronald van Meygaarden, burgemeester gemeente Boxtel

Wim Hillenaar,  burgemeester gemeente Cuijk

Toon van Asseldonk, gemeente Grave

Willemijn van Hees, burgemeester gemeente Heusden

Marnix Bakermans, burgemeester gemeente Landerd 

Kees van Rooij, burgemeester gemeente Meierijstad

Antoine Walraven, burgmeester gemeente Mill en Sint Hubert  

Marcel Fränzel, burgemeester Sint Anthonis  

Han Looijen, burgemeester Sint-Michielsgestel  

Henk Hellegers, burgemeester Uden 

Roderick van de Mortel, burgemeester Vught  

Erik de Ridder, watergraaf Waterschap de Dommel 

 

Portefeuillehoudersoverleggen

(voorzitersfunctie wordt binnenkort ingevuld)

Freek Reffeltrath, gemeente Bernheze (secretaris)

Rien Wijdeven,  gemeente Bernheze

Martijn Buijsse, gemeente Boekel

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Bouke de Bruin, gemeente Boxmeer

Peter van de Wiel, gemeente Boxtel

David Solez, gemeente Cuijk

Theo Lemmen, gemeente Grave

Mike van der Geld, gemeente ’s-Hertogenbosch

Mart van der Poel, gemeente Heusden

Ben Brands, gemeente Landerd

Harry van Rooijen, gemeente Meierijstad

Jos van den Boogaart, Mill en Sint-Hubert

Johan van der Schoot, gemeente Oss

Wouter Bollen, gemeente Sint-Anthonis

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Franko van Lankvelt, gemeente Uden

Toine van de Ven, gemeente Vught

Peter Ketelaars, Waterschap Aa en Maas (vertegenwoordigt ook Waterschap De Dommel)

 

Harry van Rooijen, wethouder Meierijstad (voorzitter)

Rian Snijder, Regisseur Mobiliteit RNOB (secretaris)

Peter Van Boekel, gemeente Bernheze

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Marius Tielemans, gemeente Boekel

Jeu Verstraaten, gemeente Boxmeer

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Herman van Wanrooij, gemeente Boxtel

Peter van de Wiel, gemeente Boxtel

David Solez, gemeente Cuijk

Maarten Jilisen, gemeente Cuijk

Theo Lemmen, gemeente Grave

Ufuk Kâhya, gemeente ’s-Hertogenbosch

Roy Geers, gemeente ’s-Hertogenbosch

Kees van Bokhoven, gemeente Heusden

Mart van der Poel, gemeente Heusden

Ben Brands, gemeente Landerd

Harry van Rooijen, gemeente Meierijstad
Jan Goijaarts, gemeente Meierijstad

Erik van Daal, gemeente Mill en Sint Hubert, aandachtsgebied openbaar vervoer

Jos van den Bogaart, gemeente Mill en Sint Hubert

Hans Vereijken, gemeente Landerd

Huub Bellemakers, gemeente Sint Anthonis

Wouter Bollen, gemeente Sint Anthonis

Eric van den Dungen, gemeente Sint-Michielsgestel

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Johan van der Schoot, gemeente Oss

Joop van Orsouw, gemeente Oss

Franko van Lankvelt, gemeente Uden

Mark du Maine, gemeente Vught 

Yvonne Vos, gemeente Vught 
Fons Potters, gemeente Vught 
Erik Ronnes, provincie Noord-Brabant

Jorgen Scheepers, Rijkswaterstaat

Christophe van der Maat, provincie Noord-Brabant

Ernest de Groot, Waterschap Aa en Maas

 

Jan Goijaarts, wethouder Meijerijstad (voorzitter)

Piet Jan den Dikken, gemeente ’s-Hertogenbosch (secretaris)

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Martijn Buijsse, gemeente Boekel

Peter Stevens, gemeente Boxmeer

Eric van den Broek, gemeente Boxtel

Maarten Jilisen, gemeente Cuijk

Anja Henisch, gemeente Grave

Jan Hoskam, gemeente ’s-Hertogenbosch

Thom Blankers, gemeente Heusden

Hans Vereijken, gemeente Landerd

Jos van den Boogaart, gemeente Mill en Sint Hubert

Nursabah Zivali, gemeente Oss

Frank den Brok, gemeente Oss

Jos Raemaekers, gemeente Sint Anthonis

Lianne van der Aa, gemeente Sint-Michielsgestel

Gijs van Heeswijk, gemeente Uden

Mark du Maine, gemeente Vught

Kees van Geffen, wethouder gemeente Oss (voorzitter)

Liesbeth Endedijk, programmamanager Noordoost Brabant Werkt (secretaris)

Rien Wijdeven, gemeente Bernheze

Marius Tielemans, gemeente Boekel

Willy Hendriks, gemeente Boxmeer

Eric van den Broek, gemeente Boxtel

Joost Hendriks, gemeente Cuijk

Anja Henisch, gemeente Grave

Huib van Olden, gemeente ’s-Hertogenbosch

Riny van Rinsum, gemeente Landerd

Menno Roozendaal, gemeente Meierijstad

Erik van Daal, gemeente Mill en Sint Hubert

Maarten Prinsen, gemeente Uden

Mark du Maine, gemeente Vught

Rob Poel, gemeente Sint Anthonis

Ed Mathijssen, gemeente Sint-Michielsgestel

Inge Willems, Werkgeversservicepunt Noordoost-Brabant (manager)

 

 

Regiobureau

René Peerenboom, Regiomanager
Christine Veraart, Regisseur Communicatie

Judith Nieuwenhoven, secretaresse

Danielle Bonemeijer, secretaresse

 

Ambtenaren uit de gemeenten en waterschappen en externen die - in deeltijd - meewerken in de RNOB werkorganisatie: 

Jules Goris, Regisseur Strategie

Rian Snijder, Regisseur Ruimte, mobiliteit en wonen en secretaris Poho Ruimte, mobiliteit en wonen

Linda IJsseldijk, Regisseur Ruimte
Chris van Langevelde, GGA-Coordinator Noordoost-Brabant
Liesbeth de Theije, Regisseur Transitie landbouw
Mechie Beurskens, Secretaris Kopgroep Transitie landbouw

Michiel Ytsma, programmaontwikkelaar AgroProeftuin de Peel

Dirk van Helvoirt, Regisseur Klimaatadaptatie (tot 1 mei 2021, daarna Anja de Smit)

Freek Reffeltrath, Secretaris Poho Duurzame Leefomgeving

Nursabah Zivali, Regisseur Economie

Piet Jan den Dikken, Secretaris Poho Economie

Rob Verpoort, Regisseur Voedsel en gezondheid

Saskia Wijkhuis, Regisseur Wonen

Karin van Meer, Programmamanager Regio Deal Noordoost Brabant

Simon Maas, Regisseur Subsidies en internationalisering

Monica van Alphen, Regisseur Innovatieregelingen
Theo Groenink, Controller
Sharon Struijcken, Medewerker financiële administratie